close

O nas

InSIMP pracuje w oparciu o doświadczonych rzeczoznawców i specjalistów wielu branż doradzających i wykonujących ekspertyzy, opinie, oceny dla wszystkich typów maszyn, urządzeń i linii technologicznych akceptowane przez sądy, firmy leasingowe i banki. Nasze opracowania, obejmujące różne branże i sektory rynku dla każdego projektu i celu, są wykonywane w oparciu o standardy opracowane przez Stowarzyszenie Inżynierów i techników Mechaników Polskich (SIMP) Opracowania te akceptowane są przez sądy, firmy leasingowe i banki.

Mamy doświadczenie we wszystkich aspektach wyceny maszyn i urządzeń, w tym sporów sądowych, upadłości, fuzji i przejęć, finansowania, leasingu, kupna/sprzedaży, podatków, księgowości, ubezpieczeń, alokacji wartości, rozwodów, darowizn i wszystkiego pomiędzy. Każdy projekt, który realizujemy, jest dokładnie badany i zawiera szczegółowy raport podsumowujący nasze metodologie i źródła, z dokładnym wyszczególnieniem wycenianych aktywów.

Jeśli potrzebujesz konsultanta lub eksperta w celu dalszego wsparcia naszych wycen maszyn i urządzeń, nasi w pełni akredytowani rzeczoznawcy są dobrze zorientowani w skutecznej współpracy z klientami i ich radcami prawnymi. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z adwokatami w sprawach obejmujących zeznania przy zeznaniach i procesach.

Oferujemy wykonanie ekspertyz i opinii po atrakcyjnych cenach, wykonanych według standardów obowiązujących w SIMP, oferujmy krótkie terminy wykonania.

Swoje usługi świadczymy dla klientów na terenie całej Polski, także dla podmiotów poza Polską.